Zadzwoń do nas

+48 790-630-068

Zbiorniki przeciwpożarowe

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo wysokiej jakości betonowe zbiorniki przeciwpożarowe, wykonane z najwyższej klasy materiałów. W zbiornikach przeciwpożarowych gromadzona jest woda, która w razie konieczności może zostać błyskawicznie wykorzystana do gaszenia pożaru. Jest to niezwykle istotne, ponieważ podczas zaprószenia ognia liczy się każda minuta. Nasze zbiorniki ppoż cieszą się dużą popularnością i wzorową opinią. Zbiornik przeciwpożarowy jest montowany w bliskiej odległości firmy lub miejscu, w którym ryzyko wystąpienia pożaru jest znaczne. Inwestycja w przeciwpożarowy zbiornik wodny, niejednokrotnie pozwala ochronić życie, zdrowie i majątek.

Przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków

Takie zastosowanie zbiorników betonowych to alternatywa dla zwykłych szamb betonowych. Przydomowa oczyszczalnia ścieków jest ekologiczna, bezpieczna i tania w eksploatacji dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczedzisz na wywozie nieczystości płynnych.

Gnojowice

Zbiornik w którym gromadzona jest przefermentowana mieszanina odchodów zwierząt gospodarczych z wodą a czasem i z resztkami niewykorzystanych pasz.

Zbiorniki na deszczówkę

Produkowane przez nas zbiorniki betonowe często używane są do gromadzenia wody opadowej "deszczówki", która wykorzystywana jest między innymi przy zraszaniu trawników nawadnianiu ogrodów, oczek wodnych czy w użądzeniach sanitarnych. Dzięki wykorzystaniu wody opadowej w codziennych czynnościach z użycie wodny pitnej można zmniejszyć nawet o 50%.

Zbiorniki na nieczystości ciekłe

Szamba betonowe i ich zastosowanie:

  • Odchudzone ścianki, które oszczędzają materiał i na przestrzeni lat mogą powodować pęknięcia i rozszczelnienie szamba.

  • Nieszczelności na łączeniach (w naszym przypadku, jest to niemożliwe, gdyż cały zbiornik jest w formie jednego odlewu, co powoduje, że jest szczelny przez cały czas).

  • Dodatkowe koszty za montaż

  • Brak włazu.

  • Brak gwarancji.

Zbiorniki betonowe najczęściej wykorzystywane są jako szamba na wszelkie nieczystości ciekłe w gospodarstwach domowych, niepodłączonych do kanalizacji ściekowych.

Starannie wykonane szamba betonowe od producenta w najlepszych cenach. Elementy wykonane są z wysokiej klasy betonu dostarczanego przez najlepszych europejskich producentów, dzięki czemu uzyskany został efekt odpowiednio grubych ścian, a także poprawnej masy, przez co unikniemy ryzyka wyparcia szamba przez napierające wody gruntowe.

Oferujemy szamba betonowe na wszelkie nieczystości ciekłe, idealne do zastosowania w domach, które nie zostały podłączone do miejskiego systemu kanalizacji. Szamba są dodatkowo zabezpieczane środkami chemicznymi zapewniającymi dodatkową wodoszczelność, a także odpowiednio uzbrojone, co zapewnia trwałość i wytrzymałość na trudne warunki

Szamba betonowe od producenta

Posiadamy własną flotę aut ciężarowych z zamontowanym dźwigiem co owocuje szybkim dotarciem do klienta z zamówionym zbiornikiem betonowym i umożliwia nam osadzenie zbiornika w przygotowanym wykopie. Dzięki transportowi zbiorczemu i przy uzyskaniu zamówień z danego obszaru możemy zapewnić tańszy transport

Nasza firma  bardzo wielką uwagę przykuwa do zadowolenia klienta, a więc do jakości naszych produktów jaki i transportu. Zbiorniki betonowe wykonywane są przez nas ze specjalnego betonu o bardzo wysokiej jakości i wytrzymałości, ponadto szamba betonowe posiadają ściany o grubości aż 10 cm, dzięki czemu nasze zbiorniki wyróżniają się trwałością i szczelnością co przy ich zastosowaniu jest bardzo ważnym aspektem. Produkcja dzieki posiadaniu przez nas specjalistycznych maszyn przebiega w bardzo krótkim czasie. Zbiorniki wykonane przy użyciu nowoczesnych form samowibrujących co pozwala uzyskać jeszcze szczelniejszą strukturę betonu, który dzięki procesowi wibracji przylega lepiej do prętów zbrojeniowych.

Transport

Na co uważać zakupując zbiorniki betonowe


Zbiorniki betonowe i ich produkcja

ZBIORNIKI

KING-BET
ul. Olszynowa 14
26-600 Radom
Nip: 948-262-73-33

Na skróty

© Copyright 2023 - Grafton.com.pl All rights reserved